Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Ülkemiz.com, internet üzerinden yaşama ve hayat dair en güncel bilgi ve yorum üreterek sizlere aktarmayı hedefleyen bir portaldır.

Ülkemiz.com, sitenin kullanımı ile ilgili olarak, size özel olmayan ve tamamen bilgi amaçlı kullanım hakkı vermektedir. Sitenin içeriğinin kısmen veya tamamen kopyalanması, arama motorları ile toplanarak, benzer amaçlar için kullanılması yasaktır.

Site içerisinde yayınlanan bütün bilgi içerikli yazıları ve sayfaları ve görselleri sadece kaynak göstererek ve link vererek bir iki cümleyi aşmamak koşulu ile sitenizde yayınlayabilirsiniz. Web sitemizde yer alan bir çok içerik internet ortamında yer alan hatırı sayılır web sitelerinden yazılı izin alınarak ve kaynak gösterilerek hazırlanmıştır.

Alıntı yapmak istediğiniz makaleleri ilgili sayfanın sonunda yeralan lingden ( makalenin asıl sahibi olan) web sitesinden yazılı izin alarak yayımlayabilirsiniz.

Ülkemiz.com portal içeriğinde ve sayfalarında diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. Ülkemiz.com, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve ticari aktivitelerinden sorumlu tutulamaz.

Ülkemiz.com, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Ülkemiz.com, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım ve teknik aksaklıklardan ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

Ülkemiz.com‘da yeralan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.


Uyarı

Site içerisinde bulunan bütün içerikler bilgi verme amacı taşımaktadır. Ülkemiz.com bu bilgilerin doğruluğunu kesinlikle kabul etmemektedir ve sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Site içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir problem sonucunda Ülkemiz.com sorumlu tutulamaz.

Sitemizde yer alan her türlü sağlık haberi, fotoğraf, yazı ve reklam içeriği sağlık çalışanlarına yönelik olarak hazırlanmıştır.
Sağlık çalışanlarının dışında site kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Web sitemizde yer alan yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık veya kişi için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır.

Herhangi bir rahatsızlığınız varsa size en uygun tedavinin belirlenebilmesi için mutlaka bir doktora gitmeli ve profesyonel tedavi sürecini başlatmalısınız. Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulması halinde veya sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acil durumda, derhal yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmeli ya da “112” Acil Yardım hattı aranmalıdır.

Ülkemiz.com sitesinde yer alan bilgi, rapor, gözlem, tahmin, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman Ülkemiz.com tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Internet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi - manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Ülkemiz.com sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiç bir zarardan Ülkemiz.com sorumlu tutulamaz.


İndirdiğiniz her dosyayı virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu dosyaların güvenilirliğini Ülkemiz.com olarak garanti etmiyoruz.

Gizlilik

Öncelikle bize vermiş olduğunuz e-posta adresiniz ve iletişim bilgileriniz hiçbir şekilde sizin izniniz olmadan 3.şahıslara verilmez. Bizlerde tıpkı sizler gibi spam’den nefret ediyoruz. Kişisel bilgiye saygı bizim için çok önemli olduğundan bu tip gelecek teklifleri değerlendirmeye dahi almayacağımızı bilmenizi isteriz.

Ülkemiz.com servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

İletişim bilgileriniz

Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlar.

Genel bir ilke olarak, kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, bize güvenerek vermiş olduğunuz isim, soy isim, kişisel zevkler, e-mail adresleriniz gibi bilgiler başka firmalara satılmamaktadır. Ancak, kullanıcılardan kişisel bilgilerin istendiği sistemimizin bazı bölümlerinde, bu bilgilerin nerelerde ve ne amaçlar ile kullanılacağı açıkça belirtilmiştir.

Kullanıcılarımızın kişisel hakları, bizim için de kendileri için oldukları kadar önemlidir. Ancak, varolan yasalar çerçevesinde, kanun sağlayıcı devlet organları yasadışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca kanun sağlayıcı devlet organlarına ve adalete teslim edilebilir.

Kullanım koşullarını tamamen ve eksiksiz olarak kabul etmiyorsanız lütfen sitemizi kullanmayınız.

Web Sitemizi Beğendinizmi

  • Evet, çok beğendim
    76%
  • Beğendim
    14%
  • Beğenmedim.
    11%
Anket Arşivi

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0